قرآن كريم – سوره قصص – آيه 84 هر كس نيكى به ميان آورد براى او (پاداشى) بهتر از آن خواهد بود.
اخبار > جلسه هم اندیشی بنیاد خیرین دانشگاه سمنان برگزار شد


نسخه چاپي ارسال به دوست

 

   جلسه هم اندیشی بنیاد خیرین دانشگاه سمنان برگزار شد

 
    

جلسه هم اندیشی بنیاد خیرین دانشگاه به منظور افزایش جذب کمک های خیرین در اجرای طرح های مختلف عمرانی ، فرهنگی و تشکیل کمیته های مختلف برای جذب خیران برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ در این نشست دکتر نصیری رئیس دانشگاه سمنان با ارائه گزارشی از فعالیت های علمی دانشگاه گفت : دانشگاه سمنان با دارا بودن نزدیک به 13 هزار دانشجو که بیش از 35 درصد آنان را دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری تشکیل می دهند، نیازمند مجهز شدن آزمایشگاه ها و تقویت تجهیزات دانشگاه در بخش های مختلف است
دکتر نصیری با بیان اینکه طرح های مختلف عمرانی در دانشگاه سمنان اخیرا به بهره برداری رسیده و یا در حال ساخت است افزود : پروژه های استخر ، دانشکده نفت ، ساخت خوابگاه و نیز خوابگاه خیرساز از طرح هایی هستند که ساخت برخی از آنها آغاز و برخی دیگر نیازمند تجهیز هستند .
وی با اشاره به آغاز ساخت خوابگاه خیرساز دانشگاه با مشارکت خیر گرامی محسن پور فخار در چند روز گذشته افزود: این خوابگاه در یک بلوک شش واحدی با ظرفیت 48 نفر ساخته می شود .
رئیس دانشگاه سمنان با بیان اینکه ساخت خوابگاه های کوچک از رویکردهای دانشگاه سمنان برای جذب کمکهای ، حتی اندک خیران است افزود : این طرح به عنوان یک الگو به وزارت علوم نیز ارائه شده و مورد استقبال دانشگاه های مختلف قرار گرفته است .
دکتر نصیری با اشاره به زحمات، فعالیت ها و حمایت های بنیاد خیرین دانشگاه خواستار ادامه همکاری خیران در اجرای طرح های مختلف با دانشگاه سمنان شد .
عباس آلبویه مدیر عامل بنیاد خیرین دانشگاه سمنان نیز در این نشست با بیان اینکه دانشگاه موتور محرک توسعه و پیشرفت شهر است گفت : همان رشدی که در مدرسه سازی از سوی خیران صورت گرفته، باید به دانشگاه هم انتقال یابد و خیران به بخش آموزش عالی نیز توجه نمایند ، چرا که این بخش نیز نیازمند نگاه ویژه خیران است .
دیگر اعضای حاضر در این نشست نیز درباره راه های جذب دانشجو و افزایش مشارکت خیران بحث و تبادل نظر کردند .
در این نشست اعضای جدید هیأت مدیره بنیاد خیرین دانشگاه انتخاب شدند . و کمیته های فنی و مهندسی ، شناسایی و جذب خیرین و برنامه ریزی و کمیته آموزشی، فرهنگی – پژوهشی و فناوری وابسته به این بنیاد فعالیت خود را آغاز کردند .
یادآور می شود؛ بنیاد خیرین دانشگاه سمنان مؤسسه ای است مستقل از تشکیلات رسمی دانشگاه سمنان است که به همت تنی چند از دانشگاهیان، فرهنگیان، هنرمندان، صنعتگران، بازاریان و شهروندان نیکوکار سمنان به منظور رفع برخی نیازهای فرهنگی، مالی و تجهیزاتی دانشگاه سمنان در سال 1386 تأسیس شده و در جهت جلب مشارکت و کمک های مردمی و خیران تلاش می کند .
 

گروه خبری :اخبار    1397/09/09 ساعت :٢٢:٠٢     تعداد نمایش:777    کد خبر:١٤٧٩١

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تقویم
البوم تصاویر