خوابگاه خیر ساز دانشگاه سمنان به بهره برداری رسید.

 خوابگاه خیر ساز دانشگاه سمنان به بهره برداری رسید.

بلوک یک خوابگاه خیر ساز دانشگاه سمنان که به همت ورثه مرحوم حاج قدرت الله اعوانی ساخته شده ، با حضور معاون فناوری و نوآوری و دبیر ستاد خیرین وزارت علوم تحقیقات و فناوری به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛رئیس دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت : عملیات اجرایی این خوابگاه از سال 1399 در زمینی به مساحت 400 متر مربع و با زیر بنای 514 متر مربع در قالب دو بلوک آغاز شده است .

دکتر نصیری با بیان اینکه هر بلوک این خوابگاه دارای دو طبقه شامل شش واحد در نظر گرفته شده است افزود : این خوابگاه ظرفیت 48 دانشجو را داراست که امروز با حضور جمعی از خیران دانشگاه بلوک 1 آن به بهره برداری  رسید .

به گفته رئیس دانشگاه سمنان ؛ برای ساخت این خوابگاه دو میلیارد و 800 میلیون تومان هزینه شده است .

یادآور می شود ؛ بنیاد خیرین دانشگاه سمنان از سال 1386 به همت تنی چند از دانشگاهیان ، فرهنگیان ، هنرمندان ، صنعتگران ، بازاریان و شهروندان نیکوکار به منظور رفع برخی نیازهای فرهنگی و به منظور جلب مشارکت و کمکهای مردمی و دولتی آغاز به کرد .

همچنین در نشست مسئولان دانشگاه سمنان ، دکتر علی خیرالدین معاون فناوری و نوآوری و مهندس محمد عبدالحسینی دبیر ستاد خیرین وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با خیران دانشگاه سمنان از خانواده خیر اعوانی با اهدای لوح تقدیر از سوی دکتر زلفی گل وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری و نیز دکتر نصیری زرندی رئیس دانشگاه سمنان قدر دانی شد .

 

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

خوابگاه خیر ساز دانشگاه سمنان به بهره برداری رسید. - خوابگاه خیر ساز دانشگاه سمنان به بهره برداری رسید. - خوابگاه خیر ساز دانشگاه سمنان به بهره برداری رسید. - خوابگاه خیر ساز دانشگاه سمنان به بهره برداری رسید. - خوابگاه خیر ساز دانشگاه سمنان به بهره برداری رسید. -

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *