کمک چهار هزار میلیارد تومانی خیران در حوزه علم و فناوری

 کمک چهار هزار میلیارد تومانی خیران در حوزه علم و فناوری

سرپرست کانون خیرین حوزه فناوری و نوآوری وزارت علوم ؛ تحقیقات و فناوری در دانشگاه سمنان گفت : در طول برنامه ششم توسعه خیران حدود چهار هزار میلیارد تومان در حوزه علم و فناوری کمک کرده اند که با توجه به بودجه وزارت علوم ، رقم قابل توجهی است .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ، محمد عبدالحسینی با اعلام این خبر در حاشیه افتتاح خوابگاه خیر ساز دانشگاه سمنان گفت : فعالیت دانشگاه سمنان در حوزه خیرین چشمگیر تر شده است و از چهار هزار میلیارد تومان کمک خیران در برنامه ششم توسعه  34 میلیارد تومان آن مربوط به دانشگاه سمنان و دو دانشگاه دیگر است.

مهندس عبدالحسینی افزود :با توجه به اوضاع اقتصادی و تحریم ها تنها راه نجات کشور استفاده از کمک خیران ، خصوصا کمک در زمینه فناوری و نوآوری تبدیل علوم به ثروت است .

وی با اشاره به اینکه خیران به تازگی در زمینه کمک به تجهیز آزمایشگاه‌ها و نوآوری و فناوری و تولید ثروت ورود پیدا کرده‌اند افزود : می توان با استفاده از کمک خیران در زمینه کاربردی کردن مقاله های علمی و تبدیل آنها به ثروت فعالیت کرد .

آقای عبدالحسینی افزود : ساخت حدود 81 دانشکده در 32 دانشگاه ، ساخت حدود 71 خوابگاه در 25 دانشگاه کشور ،  کمک به بورسیه شدن دانشجویان بی بضاعتی که دارای معدل بالا بوده اند از جمله عملکردهای خیران در حوزه علم و فناوری است .

 

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *